На Кіровоградщині за добу загасили три пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60159_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили три пожежі різного характеру.
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Набережній м. Новоукраїнка. Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 2 м2 меблів у приватному житловому будинку. О 10:25 новоукраїнські рятувальники ліквідували займання.
Крім того, пожежно-рятувальні підрозділи області загасили дві пожежі сухої рослинності та сміття на відкритій території: с. Давидівка Перегонівської СТГ - 800 м2 сухої трави та м. Гайворон - 20 м2 сміття.
В усіх випадках загиблих та травмованих на пожежах немає.
Причини пожеж встановлюють фахівці.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)