На Кіровоградщині вже виловили 322,1 т. риби
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11119_1.jpg)
Протягом січня–червня 2012 року підприємствами області, а також фізичними особами-підприємцями, яким відповідно до чинних правил було надано ліцензії та квоти на вилов риби на території області, виловлено 322,1 т риби, що у 1,6 раза більше ніж у січні–червні 2011 року. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у Головному управлінні статистики у Кіровоградській області
Найбільше риби виловлено підприємствами Онуфріївського (159,9 т), Світловодського (20,4 т) районів, м.Світловодська (32,9 т) та фізичними особами-підприємцями (61,3 т).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)