На Кіровоградщині встановлюють LED-прожектори для освітлення важкодоступних ділянок доріг (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60442_1.jpg)
У Новоукраїнській громаді команда Світляки у рамках програми UPSHIFT втілюють проєкт Подолання небезпеки на дорогах міста, застосовуючи альтернативні види електроенергії.
У рамках проєкту заплановано встановлення 14 LED прожекторів для освітлення важкодоступних ділянок доріг (вартістю 72 тис. грн), на придбання ще 8 кошти виділили з міського бюджету (44,9 тис. грн).
Перші освітлювальні прилади вже встановлено у мікрорайоні П’ятихатки.
Інноваційна програма для молоді UPSHIFT Україна втілюється ГО Слов'янський культурний центр "Задзеркалля" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (UNICEF) за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)