На Кіровоградщині вогнеборці ліквідували ще 3 пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54266_1.jpg)
3 березня о 22:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по вул. Приморська м. Світловодськ.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу там горіло 3 м2 речей домашнього вжитку в квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку. О 22:30 пожежу було локалізовано та 22:48 – ліквідовано. На гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 17-ї ДПРЧ м. Світловодськ.
Крім того, рятувальники 2-го ДПРЗ м. Олександрія ліквідували займання 50 м2 очерету на відкритій території с. Войнівка Олександрійського району та бійці 1-го ДПРЗ м. Кропивницький приборкали пожежу 40 м2 сміття на відкритій території поблизу с. Аджамка Кропивницького району.
В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж встановлюються.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)