На Кіровоградщині вимагають поновити права 177 дітей на позашкільну освіту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25866_1.jpg)
Прокуратура Устинівського району у суді вимагає повернути до комунальної власності приміщення районного будинку дитячої та юнацької творчості.
Вказане приміщення було незаконно передано в оренду приватній структурі для використання у господарських цілях, що фактично обмежує права 177 дітей, які відвідують ДЮЦ, на належну організацію позашкільного виховання.
Так, відповідно до законодавства, будинок дитячої та юнацької творчості є об’єктом освіти і науки, що фінансуються з бюджету та не може використовуватись інакше як для задоволення потреб дітей в позашкільній освіті.
Наразі, позов прокуратури про розірвання договору оренди та повернення приміщення ДЮЦу до комунальної власності перебуває на розгляді господарського суду Кіровоградської області.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)