На Кіровоградщині від COVID-19 вже загинуло 12 хворих
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51339_1.jpg)
Учора в Центральній міській лікарні в Кропивницькому померли 87-річний чоловік і 68-річний чоловік, який працював у Центрі екстреної медичної допомоги.
Ще одна 82-річна жінка померла вдома. Усі вони мали підтверджений ПЛР-тест на коронавірус і лікувались від інших важких супутніх захворювань.Серед числа хворих – 6 дітей і 78 медпрацівників.
Загалом в області лабораторним методом підтверджено 234 випадки захворювання на коронавірус, із них 12 летальних.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)