На Кіровоградщині в житловому будинку виникло займання побутової техніки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50845_1.jpg)
15 лютого об 11:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по вул. Миру с. Бірки Олександрівського району. Як з’ясувалось на місці події, зайнялось 2 м2 домашніх речей та телевізора в квартирі
Бійці 29-ї ДПРЧ смт Олександрівка спільно з місцевою пожежною командою с. Бірки о 12:00 ліквідували пожежу.
О 13:08 стало відомо про займання побутової техніки та 1 м2 речей домашнього вжитку в житловому будинку по вул. Центральній с. Йосипівка Благовіщенського району. О 13:22 вогнеборці 26-ї ДПРЧ м. Благовіщенське локалізували та о 13:40 ліквідували пожежу.
О 14:37 рятувальники 2-го ДПРЗ м. Олександрія залучались на ліквідацію загоряння 150 м2 сухої трави на відкритій території по вул. 6-го Грудня в райцентрі.
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)