На Кіровоградщині в умовах карантину садочки відвідують 6 тисяч дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52128_1.jpg)
Наразі в Кіровоградській області 222 дошкільних навчальних заклади відновили своє функціонування. Це рівно половина з загальної кількості дитсадків у регіоні.
Про це повідомив начальник управління освіти й науки ОДА Володимир Таборанський сьогодні, 13 липня, під час зустрічі з журналістами.
«Зараз дошкільні навчальні заклади в області відвідує близько шести тисяч дітей. Це 20% від кількості дошкільнят, які ходили в садки до початку епідемії», – зазначив Володимир Таборанський.
Він пояснив, що наразі немає необхідності відновлювати повноцінну роботу всієї мережі дошкільних навчальних закладів, оскільки більшість батьків продовжують залишатися вдома з дітьми.
«До роботи повертаються ті заклади, де є вимога та попит батьків», – наголосив Володимир Таборанський.
Сьогодні в групах із дотриманням протиепідемічних вимог перебувають до 10 дітей. Заклади, які працюють під час карантину, забезпечені всіма необхідними дезінфікуючими та індивідуальними захисними засобами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)