На Кіровоградщині у житловому секторі виникло 2 займання будівель
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52663_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області приборкали пожежі двох будівель, що не експлуатуються.
Так, 9 вересня о 20:30 виникла пожежа даху старої господарчої будівлі на території приватного домоволодіння у с. Баштине Петрівського району. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу площа займання складала близько 28 м2. Бійці 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове о 21:25 локалізували та о 23:45 – ліквідували пожежу.
О 21:17 у Кропивницькому по вул. Павла Сніцара зайнялись старі речі у покинутій напівзруйнованій двоповерховій будівлі. Бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький протягом кількох хвилин загасили пожежу на площі 1 м2.
В обох випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)