На Кіровоградщині у закладах освіти розпочався тиждень безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61159_1.jpg)
Розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності в усіх закладах освіти.
У Кропивницькому ранок понеділка розпочався із зустрічі фахівців Служби порятунку з вихованцями дитячого садочку №52 “Казковий”. Малеча з нетерпінням чекала такої зустрічі, адже для них підготували нову цікаву програму в рамках безпекового тижня.
Разом з рятувальниками вони досліджували вміст пожежного автомобіля. Маленькі допитливі оченята вивчали кожну деталь, усе їм було цікаво. Потім одягали справжні пожежні бойовки та фотографувалися з героями без зброї. А ще повторювали правила пожежної безпеки, запам’ятовували порядок дій на випадок пожежі у приміщенні.
Повітряна тривога, що пролунала у місті, змінила план заходу, але не стала на заваді навчанню. Отож, усі пройшли до укриття і вже там продовжили розпочате.
На кропивницьких рятувальників цього дня ще чекала інша юна аудиторія. Тож, далі провідники безпеки попрямували до дитячого садочку “Орлятко”. Там діти разом з надзвичайниками власноруч створювали пожежний автопарк. Незважаючи на досить юний вік виконавців, аплікації пожежних автівок вийшли надзвичайно вдало. Результатами такої творчої роботи були задоволені усі.
Безпекові заняття з малечею супроводжували психологи. Дошкільнята із задоволенням навчалися розвантажувальним психологічним технікам під час рухливих ігор.
В гості до малечі рятувальники без подарунків не ходять, а отже, усі дошкільнята отримали яскраві та пізнавальні розповіді про вартових безпеки, розроблені Дитячим фондом ООН UNICEF.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)