На Кіровоградщині у всесвітній день закоханих одружилися двоє поліцейських
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41697_1.jpg)
Світлана Таровик та Іван Вєлєв сьогодні взяли шлюб в одному з центральних РАЦСів Кропивницького.
Головним свідком на урочистій церемонії став їх шестирічний синочок – Микола, серед почесних гостей – батьки, друзі молодят та, звичайно ж, колеги по роботі. Саме через це, зізнається Іван, урочистості вдалося запланували якраз у час обідньої перерви.
До такого важливого у житті родини кроку пара підходила з особливим натхненням. Рішення побратися саме 14 лютого, за словами Світлани, спало на думку їй. Адже почуття у молодій родині, вважає, без перебільшення перевірені часом. Пропозицію дівчина отримала вже давно, а от із організацією заходу підтримали колеги та товариші по службі, яких у Вєлєвих чимало.
Світлана працює провідним спеціалістом сектору документального забезпечення Головного управління поліції області, Іван Вєлєв завідує складом озброєння управління логістики та матеріально-технічного забезпечення обласного главку відомства.
Познайомилися молоді люди на роботі. Дружні стосунки між ними досить швидко переросли в ніжні почуття, з якими зростали взаємоповага, підтримка та порозуміння. Однією з найважливіших подій для них обох стало народження первістка – Миколки.
Перед урочистою церемонією усміхнений хлопчик поводить себе спокійно і зовсім не хвилюється, на відміну від своїх батьків, дідусів та бабусь. Пояснює, у його родині сьогодні свято і у нього відповідальне завдання – тримати подушечку з обручками, по секрету ділиться таємницею – що саме з татом сьогодні даруватимуть мамі Світлані на день закоханих.
На завершення заходу розчулені і щасливі наречені приймали вітання від своїх рідних, друзів і колег. Від імені колективу поліції області та очільника обласного главку Сергія Кондрашенка, з днем народженням сім’ї пару привітав керівник управління ЛМТЗ ГУНП в області Петро Крейтор. Він побажав молодій родині злагоди і благополуччя, та, звичайно ж, пронести почуття любові один до одного через все життя.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)