На Кіровоградщині у Розумівському будинку культури споруджують нову покрівлю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39096_1.jpg)
Сьогодні у рамках робочої поїздки до Олександрівського району голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко проінспектував хід будівництва шатрової покрівлі будинку культури у Розумівці.
Начальник управління капітального будівництва Сергій Проненко повідомив, що будівельні роботи тривають вже майже третій тиждень.
Наразі йде активне спорудження покрівлі. Далі заплановано будівництво водостічної системи, а також утеплення горища. Будівельники запевняють , що об'єкт завершать до кінця листопада.
Загалом на вказаний проект буде спрямовано 2609,6 тис грн., із них 1,3 млн. грн. – субвенція із державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, 1,0 млн. грн. – кошти обласного бюджету, 309,6 тис. грн. – кошти Олександрівського районного бюджету та бюджету с. Розумівка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)