На Кіровоградщині у лісовому масиві відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59885_1.jpg)
Співробітники Кропивницького районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області разом із правоохоронцями та лісівниками здійснили патрулювання у лісовому масиві м. Знам’янка та провели роз’яснювальну роботу серед жителів прилеглих населених пунктів щодо безпеки у лісах.
Організатори рейду обійшли місця, де у довоєнні часи любили відпочивати місцеві жителі. Одночасно оглянули стан мінералізованих смуг, наявність заборонних табличок та шлагбаумів на в’їзді до лісового масиву.
При зустрічі з жителями прилеглих населених пунктів надзвичайники проводили роз’яснювальну роботу та нагадували правила пожежної і мінної безпеки, а також вручали листівки із застереженнями та рекомендували у випадку пожежі чи виявлення вибухонебезпечних предметів або їх уламків телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)