На Кіровоградщині тричі надавали допомогу по буксируванню автотранспортних засобів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45608_1.jpg)
Протягом минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградщини надали допомогу по буксируванню трьох одиниць транспортних засобів, що опинились на складних ділянках доріг.
Так, 25 вересня двічі виїздили на виклики рятувальники 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини: о 12:15 витягли з бездоріжжя трактор ДТ-74 у м. Благовіщенське та о 19:08 відбуксирували вантажівку біля с. Розношенці на автошляху Київ – Одеса.
Крім того, рятувальники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка надали допомогу по буксируванню легкового автомобіля, що застряг біля р. Ташлик у с. Воронівка Новоукраїнського району.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)