На Кіровоградщині судитимуть посадовця виправної колонії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54058_1.jpg)
За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)» (ч.1ст. 368 КК України).
Інспектор обвинувачується в отриманні 20 000 гривень за невиявлення заборонених предметів у одного з ув’язнених, а також за вплив на членів комісії з метою прийняття ними рішення про направлення до суду подання про звільнення від покарання.
Слідством встановлено, що посадовець отримав 20 000 гривень за невиявлення заборонених предметів у одного з ув’язнених, який відбував покарання за розбій, а також за вплив на членів комісії з метою прийняття ними рішення про направлення до суду подання про звільнення від покарання. Затримали працівника держустанови під час одержання усієї суми неправомірної вигоди у листопаді минулого року.
Наразі посадовцю колонії інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою неправомірної вигоди за невчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві, оперативний супровід - УСБУ в Кіровоградській області.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)