На Кіровоградщині створили координаційну раду з питань ветеранів АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54268_1.jpg)
Кіровоградська область в числі перших в Україні, де при ОДА запрацювала координаційна рада з питань ветеранів АТО/ООС.
Про це повідомив представник Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України Михайло Дворянчук під час першого засідання координаційної ради сьогодні, 4 березня.
«Хочу подякувати керівництву області за розуміння важливості ситуації і створення ради. Це дуже важливий механізм комплексного вирішення проблем і соціального захисту учасників АТО/ООС, членів їхніх родин, членів сімей загиблих, інвалідів війни. Кіровоградська область серед перших, де створена координаційна рада», – наголосив Михайло Дворянчук.
Нагадаємо, координаційну раду з питань ветеранів АТО/ООС голова облдержадміністрації Андрій Назаренко створив 29 січня.
Як уже повідомлялося, головою координаційної ради з питань ветеранів АТО/ООС при облдержадміністрації обрали Валерія Вєхтєва.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)