На Кіровоградщині щоб врятувати людину довелося викликати рятувальників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50498_1.jpg)
28 грудня о 19:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога по вилученню чоловіка, що потрапив у багнюку.
Подія сталася за межами с. Дмитрівка Знам’янського району. Як з’ясувалося, чоловік з власної необережності потрапив під пішохідний міст над джерелом у багно.
Випадкові свідки, що виявилися поряд, викликали швидку і рятувальників. Бійці 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка прибувши на місце події, за допомогою драбини-палки вилучили чоловіка 1947 р.н. з багна та передали лікарям швидкої медичної допомоги.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)