На Кіровоградщині сапери знищили двадцять гранат (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61134_1.jpg)
Фахівці відділення піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Кіровоградській області провели знищення 20 одиниць гранат Ф-1 часів Другої світової війни
Вони були виявлені на території приватного домоволодіння с. Веселий Кут Дмитрівської СТГ Кропивницького району.
Боєприпаси було знищено шляхом підриву у спеціально визначеному місці.
Шановні громадяни!
Нагадуємо алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів: не чіпайте, попередьте про небезпеку перехожих, позначте місце знахідки, відійдіть на безпечну відстань (>100 м) і зателефонуйте до Служби порятунку за номером “101”. Не наражайте на небезпеку себе і людей поруч!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)