На Кіровоградщині рятувальники знову гасили дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59863_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили дві пожежі різного характеру.
Так, 30 квітня о 17:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу поблизу с. Черняхівка Соколівської територіальної громади Кропивницького району. Там виникло загорання 15 м2 сміття на відкритій території, яке о 19:34 ліквідували кропивницькі рятувальники.
Вже 1 травня о 01:27 стало відомо про пожежу на провулку Кармелюка м. Олександрії. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на території приватного домоволодіння горіло 12 м2 домашніх речей та 4 м2 покрівлі господарської споруди. Олександрійські вогнеборці ліквідували загорання о 02:30.
В обох випадках загиблих та травмованих немає.
Причини пожеж встановлюють фахівці.
Пресслужба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)