На Кіровоградщині рятувальники прибрали два аварійні дерева
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37981_1.jpg)
За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області двічі надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню повалених дерев.
Так, о 13:25 рятувальники 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Вільшанка розпиляли та прибрали аварійне дерево, що загрожувало падінням на господарчу споруду на території приватного домоволодіння у с. Добрянка Вільшанського району
. О14:00 рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини обласного центру виконали роботи по розпилюванню та прибиранню аварійного дерева, що впало на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №34 у м. Кропивницький. В усіх випадках ніхто не постраждав.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)