На Кіровоградщині рятувальники надали допомогу по буксируванню 3-х «швидких», легковика, вантажівки та автобуса
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42211_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 6 разів виїздили для надання допомоги водіям автотранспортних засобів, які опинились у складних ситуаціях на автошляхах.
Так, було відбуксировано із багнистих ділянок доріг автомобілі швидкої допомоги: одна «швидка» загрузла на бездоріжжі в смт Олександрівка, якій надали допомогу рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини, та двічі рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону витягували медичні автомобілі у м. Олександрія.
Крім того, не могли самостійно виїхати із багнюки водії автобуса «Еталон» та легковика ВАЗ-2115 у м. Кропивницькому, їм допомогли бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону. Також допомога по буксируванню вантажівки «КАМАЗ» була надана рятувальниками 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Благовіщенське.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)