На Кіровоградщині рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60360_1.jpg)
Рятувальники Кіровоградщини одинадцять разів залучалися на надання допомоги по розпилюванню та прибиранню аварійних дерев і гілок
Минулої доби рятувальники Кіровоградщини одинадцять разів виїжджали для надання допомоги по усуненню перешкод, що створювали для життєдіяльності населення аварійні дерева і гілки.
Так, п’ять разів така допомога надавалась кропивницькими рятувальниками: на вулицях Вокзальна, Соборна, Героїв Крут, Варшавська та на проспекті Перемоги.
Двічі виїжджали розпилювати та прибирати аварійні дерева олександрійські надзвичайники: на вулицях Г. Усика і Чижевського у м. Олександрія. Добровеличківські бійці прибрали дерево на вул. Перемоги у м. Помічна, знам’янські – біля с. Богданівка Суботцівської громади, світловодські – на вул. Ювілейній у м. Світловодськ, а долинські бійці прибрали аварійну гілку дерева, що впала на трубу газопостачання на вул. 8 Березня у м. Долинська Кропивницького району.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)