На Кіровоградщині розпочався опалювальний сезон
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58626_1.jpg)
Вчора під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та громад області, начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович подякував усім причетним за своєчасний початок опалювального сезону, в умовах війни і жорсткої економії коштів.
"Я щиро дякую всім містам, районам, громадам, керівникам теплопідприємств, працівникам ЖКГ та енергетикам за відповідальну підготовку, яка, навіть в умовах воєнного часу та жорсткої економії, дала змогу спокійно розпочати опалювальний сезон в області", - наголосив очільник Кіровоградщини.
За словами директорки обласного департаменту ЖКГ Ольги Довжук, наразі запущено 100% котелень, опалюються всі установи соцсфери та охорони здоров'я.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)