На Кіровоградщині рибалок застерігають від необережної поведінки на кризі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56776_1.jpg)
5 січня фахівці Кропивницького районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області спільно зі співробітниками поліції провели роз’яснювальну роботу біля водойм на території Знам’янської та Новгородківської громад.
Під час спілкування з рибалками організатори рейдів нагадали правила безпеки на льоду, способи визначення товщини крижаного покриву та прийоми порятунку й самопорятунку. Рятувальники наголосили, що у період нестійкої температури повітря крига дуже крихка та легко провалюється під вагою людини, а тому краще відкласти риболовлю до більш сприятливої погоди.
На завершення розмови громадяни отримали листівки із застереженнями та вказаним номером виклику Служби порятунку – «101».
ГУ ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)