На Кіровоградщині рибалок закликають не виходити на лід
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56959_1.jpg)
28 січня працівники Голованівського районного управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичну роботу серед рибалок на території м. Благовіщенське, Гайворон та селища Вільшанка.
Зокрема, рятувальники цікавились у людей, що зібрались цього дня заради спільного захоплення, чи потурбувались вони про власну безпеку, перш ніж ступити на лід. Як з’ясувалось, більшість громадян хоча б запаслись плішнею для перевірки міцності льоду, яка може стати в нагоді і для порятунку людини з води. Проте кожен з рибалок вважає, що має досить досвіду, аби не втрапити у ополонку.
Рятувальники нагадували, що біда може спіткати не лише новачків, а й досвідчених рибалок, тому варто придбати рятувальний жилет, що допоможе протриматись на поверхні води до прибуття допомоги. А як під час порятунку потерпілого самому не загинути, рятувальники розповіли кожному рибалці детально, підкріпивши слова наочністю – застережними листівками.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)