На Кіровоградщині пройшла військово-патріотична акція (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57680_1.jpg)
У Театральному сквері м. Олександрії сьогодні пройшла військово-патріотична акція «На захисті України», організована відділом молоді та спорту міської ради. У заході взяли участь і рятувальники 2 ДПРЗ м. Олександрії.
Відвідавши локацію Служби порятунку, жителі та гості міста могли ознайомитись із сучасною технікою та рятувальним і пожежним оснащенням, що є на озброєнні у пожежно-рятувального підрозділу та застосовується під час ліквідації наслідків пожеж, аварій, нещасних випадків на воді, ДТП і багатьох інших. Дітям і дорослим дозволили оглянути аварійно-рятувальний автомобіль, посидіти і сфотографуватись в ньому, поміряти захисний одяг і каски. А ще можна було поспілкуватися з рятувальниками, дізнатись про їх героїчну професію, де навчають на рятувальників, та пригадати правила безпечної життєдільності.
ГУ ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)