На Кіровоградщині проводять безкоштовну вакцинацію (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61040_1.jpg)
Фахівці Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб разом із мобільною вакцинальною бригадою Світловодського ЦПМСД провели щеплення дитячого та дорослого населення в КЗ «Світловодська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» та КЗ «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 КОР».
Під час виїзду безкоштовно вакцинували від поліомієліту, дифтерії, правцю та COVID-19. Серед щеплених – вихованці вищезазначених навчальних закладів, а також педагоги та персонал, що їх обслуговує.
Нагадуємо: Кіровоградський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ отримав автобус для вакцинації у межах проєкту, який націлений на зміцнення імунізації населення під час війни.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)