На Кіровоградщині продовжують реалізацію всеукраїнську кампанію
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57652_1.jpg)
Продовжується робота в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». У селищі Петрове засаджено ще п’ятдесят соток землі картоплею. Про це повідомили у Петрівській селищній раді.
«Земельну ділянку надала жителька селища. Картоплю зібрали волонтери, а висадили овочі подружжя Віктор та Валентина. Ця дружна та працьовита родина взагалі вже висадила один гектар картоплі. Не зупиняємося. Робимо маленький перепочинок і розпочнемо висаджувати розсаду городини. На черзі денній, це розсада помідорів», - розповіли у селищній раді.
Нагадаємо, "Сади Перемоги" – Всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)