На Кіровоградщині продовжують надавати допомогу водіям, що стали заручниками негоди (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56742_1.jpg)
Унаслідок погіршення погодних умов утворились замети та ожеледиця на дорогах області, що спричинило труднощі для руху автотранспорту. Для допомоги водіям залучаються техніка пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС в області.
За період негоди (28-29 грудня) рятувальники залучались 66разів на вилучення автомобілів із ускладнених ділянок доріг, вилучено 104 одиниці техніки, з них:86вантажних автомобілів, 16 легкових автомобілів, 1 тролейбус та 1 маршрутний автобус (всього у транспортних засобах перебувало 93 особи). Також надано допомогу по розчищенню доріг від снігу в м. Олександрії (розчищено 26 км доріг).
Всього від ГУ ДСНС України в області залучалось67од. техніки (265 чоловік особового складу).
Шановні громадяни! Служба порятунку Кіровоградщини закликає вас утриматись у період негоди від подорожей, особливо за межі населених пунктів. Не наражайте себе на небезпеку!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)