На Кіровоградщині продовжать облаштовувати шкільні укриття
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59957_1.jpg)
Таке завдання, під час сьогоднішньої наради з керівниками громад і територій поставив начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.
Війна з жорстоким ворогом триває, тому ремонти, облаштування укриттів, особливо у освітніх закладах – актуальне питання на сьогодні.
- Діти мають бачити учителя перед собою у класі, а не у комп'ютері. Нам треба думати про майбутнє, про освічену молодь сьогодні, навіть під час війни. Першочергові заходи безпеки мають бути виконані на кожній території, - наголосив Андрій Райкович.
- Переконайте у цьому депутатів, меценатів, місцевий бізнес. Активніше працюйте з міжнародними донорами. Ремонти не для годиться, а відповідно до вимог і стандартів. Повторюю – ми повинні не згаяти літній час. Наша задача задач – навчитися не лише боротися, перемагати на полі бою, а й скрізь по життю.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)