На Кіровоградщині приборкали пожежі двох будинків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40568_1.jpg)
За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області двічі виїздили на гасіння пожеж будинків.
Так, 13 грудня о 16:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території садового товариства на вул. Колоскова м. Кропивницький.
По прибуттю пожежно-рятувального підрозділу на місце події було встановлено, що в дачному будинку горять речі домашнього вжитку на площі 8 м2. Силами вогнеборців о 16:25 пожежу було локалізовано та о 16:57 – ліквідовано.
О 18:54 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Берегова с. Бірки Олександрівського району. Як з’ясувалось, горить покрівля житлового будинку на площі 10 м2. Рятувальниками 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівки та місцевою пожежною командою с. Бірки о 19:45 пожежу було локалізовано та о 20:50 – ліквідовано.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)