На Кіровоградщині працівник поліції за шахрайство відповідатиме у суді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55611_1.jpg)
Обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інспектора Новоукраїнського відділу поліції в Кіровоградській області за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), (ч. 3 ст. 190 КК України).
За даними слідства, працівник поліції при спілкуванні з місцевою мешканкою в одній із соцмереж, видаючи себе за іншу особу, в силу тривалого спілкування увійшов у довіру до останньої.
Маючи умисел на заволодіння грошовими коштами жінки, вигадав історію щодо виниклих проблем під час несення ним служби в зоні проведення антитерористичної операції та вмовив її перерахувати на його картку 38000 гривень для владнання проблем.
Грошовими коштами працівник поліції розпорядився на власний розсуд, не маючи наміру на їх повернення, а спілкування з постраждалою припинив.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)