На Кіровоградщині потонув рибалка

До Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в районі нижнього б’єфу Кременчуцької ГЕС Дніпродзержинського водосховица потонув рибалка.
До місця події негайно прибуло водолазно-рятувальне відділення АРЗ СП Управління ДСНС в області.
За допомогою водолазного спорядження та надувного човна тіло загиблого було доставлено на беріг. До ліквідації надзвичайної події залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки від аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області. Причину та обставини загибелі чоловіка наразі з’ясовують фахівці.
Прес-служба У ДСНС України в області
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Коментуйте.
Комментарии для сайта Cackle Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

