На Кіровоградщині поліцейські шукають свідків та очевидців ДТП
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50813_1.jpg)
31 січня у період із 19 до 19.30 навпроти будинку № 35 по вулиці Інгулецькій у селищі Петрове Кіровоградської області сталася дорожньо-транспортна пригода.
Для встановлення усіх обставин події, правоохоронці звертаються до громадян, які стали очевидцями чи свідками ДТП, із проханням повідомити наявну інформацію за номером «102».
За фактом дорожньо-транспортної пригоди проводиться розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Слідче управління поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)