На Кіровоградщині побували спостерігачі ОБСЄ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35903_1.jpg)
Сьогодні відбулася зустріч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Делегація завітала до Кіровоградщини для налагодження зв’язків з представниками регіональної влади, політичними силами та громадськістю.
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розміщена в Україні від березня 2014 року з метою сприяння зниженню напруги та забезпечення миру, стабільності і безпеки. Її завдання – спостереження, збір інформації про ситуацію в державі та укладання звітів для подальшого розгляду відповідними міжнародними організаціями.
Під час зустрічі Сергій Кузьменко поспілкувався із представниками делегації ОБСЄ у складі керівника групи Майкла Уокера та спостерігачів Алмазбека Усенова і Атіли Молнара. У спілкуванні також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних органів влади, які відповідають за напрями соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я, зайнятості, пенсійного забезпечення, ліквідації надзвичайних ситуацій, розподілу земельних ресурсів.
Учасники зустрічі обговорили загальну соціально-політичну ситуацію на Кіровоградщині, зокрема, вплив на неї збройного конфлікту на Сході країни, діяльність в області політичних сил та органів місцевого самоврядування, процес децентралізації. Також йшлося про безпеку в регіоні, соціальний захист та підтримку вимушено переселених осіб та учасників антитерористичної операції.
У ході бесіди спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ отримали необхідну їм інформацію про область та заклали підґрунтя для подальшої співпраці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)