На Кіровоградщині після свят дорожники відновили ремонти штучних споруд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56828_1.jpg)
На Кіровоградщині після новорічних та різдвяних свят відновилися ремонти штучних споруд у рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
Наразі на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області тривають ремонти штучних споруд.
Станом на сьогодні відновлені роботи на трьох штучних спорудах. Мова йде про міст на дорозі М-30 Стрий – Ізварине, км 714, де ведуться підготовчі роботи до укріплення конусів. Ведеться заливка регилів на шляхопроводі по дорозі М-30 Стрий – Ізварине, км 759.
Крім цього, на мосту Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, км 292 виконуються роботи з в’язання арматури та заливання опалубків між балками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)