На Кіровоградщині на тимчасове проживання залишились 82 514 переселенців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57894_1.jpg)
Сьогодні, 7 липня, під час засідання координаційної ради з питань ВПО радниця начальника Кіровоградської ОВА Галина Пастух повідомила оперативну інформацію щодо внутрішньо переміщених осіб в області.
За словами Галини Пастух, загалом з 24 лютого 2022 року до обласного штабу звернулось 153 680 осіб, наразі в області залишились на тимчасове проживання 82 514 внутрішніх переселенців, з них 23 962 – діти.
«За добу прибули в область 186 громадян. Це мешканці Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Київської, Миколаївської, Харківської та Одеської областей. Виїхали з Кіровоградщини – 44 особи», - повідомила посадовиця
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)