На Кіровоградщині майже метровий вуж наполохав людей (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51882_1.jpg)
14 червня рятувальникам 1-го Державного пожежно-рятувального загону довелось діставати ґаву, яка потрапила до вентиляційного колодязя житлової багатоповерхівки на вул. Миргородській в обласному центрі
Рятувальники через горище потрапили на дах будинку та за допомогою підручних засобів визволили птаха.
До рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини звернулась адміністрація Новоукраїнського КХП з проханням прибрати вужа з приміщення прохідної. Бійці відловили плазуна та випустили за містом.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)