На Кіровоградщині майже 524 мільйони гривень скерували на медицину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54342_1.jpg)
На медичну галузь Кіровоградщини у 2020 році спрямовано 19,6% ресурсу обласного бюджету, або майже 524 мільйони гривень. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко під час звіту сьогодні, 12 березня
«Серед капітальних витрат – це придбання кисневих концентраторів – 22 мільйони гривень, це будівництво в реконструкція кисневих станцій – 18 мільйонів гривень, це придбання медичного та лабораторного обладнання для госпітальних баз, задіяних для надання медичної допомоги хворим на коронавірус – майже 10 мільйонів гривень», – зазначив Олег Рибальченко.
Як уже повідомлялося, протягом 2020 року соціально-культурну сферу обласний бюджет профінансував на більш як півтора мільярда гривень.
Нагадаємо, обласний бюджет 2020 року становив майже 2,7 мільярда гривень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)