На Кіровоградщині Марія Чорна привітала машинобудівників зі святом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56025_1.jpg)
Пишаюсь, що на Кіровоградщині є компанії, яким вдалось підкорити складну машинобудівну галузь і роками втримувати свої лідерські позиції. І сьогодні я кожного нашого виробника вітаю з професійним святом!
Ви чудово знаєте, що немає неважливих деталей. Кожна виконує свою унікальну функцію і задає якість усьому механізму. Завдяки цьому вашу продукцію знають і цінують не лише в Україні, а й у світі. А це, беззаперечно, успіх для всього регіону.
Щиро бажаю, щоб у ваших командах працювали тільки надійні та професійні люди. А ще зичу тримати планку, налагоджувати нові партнерські зв'язки та виходити на нові ринки. Ви це точно можете, тому що вже неодноразово доводили свою конкурентність. Тож нехай так буде і надалі`, - написала у своєму телеграм каналі Марія Чорна
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)