На Кіровоградщині до бюджету залучили майже два мільйони гривень
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55434_1.jpg)
Протягом першого півріччя в рамках програми «Мала приватизація» на Кіровоградщині залучили до бюджету 1,86 млн. грн.
За інформацією заступниці начальника Регіонального відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях - начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Людмили Астаф'євої, за новими укладеними договорами оренди державної нерухомості в нашому регіоні бюджет отримує щомісяця 172,1 тис. грн — загальна сума орендної плати за 1 місяць по укладеним комерційним договорам.
На кожен об'єкт малої приватизації претендували в середньому 2,2 особи. Зазвичай, це малі або середні підприємці, котрі готові інвестувати у розвиток свого міста та регіону.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)