На Кіровоградщині для соціальних робітників закупили велосипеди (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60379_1.jpg)
Соціальні робітники Аджамської територіальної громади отримали велосипеди. Їх придбали за рахунок бюджетних коштів Аджамської сільської ради та коштів, які надійшли як плата за послуги соціального напряму.
Загалом, в сільському центрі надання соціальних послуг працюють 7 осіб, кожна з яких обслуговує до 10 людей. Крім того, є і соціальні робітниці, які надають послуги по догляду вдома в декількох селах.
"Велосипеди стануть у нагоді соціальним робітникам під час виконання своїх обов’язків і значно прискорять надання соціальних послуг жителям громади", – додала директор КЗ "Центр надання соціальних послуг" Тетяна Гордова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)