На Кіровоградщині діти вивчають традиції та звичаї українців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57419_1.jpg)
Сьогодні читачі Центральної міської бібліотеки для дітей зібралися у дружньому колі щоб познайомитися з книгою Тетяни Якименко «Пригоди писанки та її друзів»
Читаючи, діти мандрували просторами нашої України від Карпатських гір до Чорного моря. Вивчали традиції місцевостей та знайомилися з легендами українського народу.
Напередодні світлого свята Великодня наші мандрівники дізналися, що писанка – не просто яєчко, це символ життя, який увібрав у себе кольори та орнаменти різних куточків України. І де б ти не був рідна земля, наче рідна матінка, завжди кличе тебе додому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)