На Кіровоградщині діти привітали рятувальників зі святами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34766_1.jpg)
13 січня до працівників Знам’янського міськрайвідділу Управління ДСНС завітали учні міського центру дитячої та юнацької творчості.
Юні знам’янчани не просто привітали усіх працівників підрозділу з зимовими святами згідно із старовинними українськими традиціями, а представили власну виставу «Вертеп різдвяний», декорації до якої гуртківці виготовили самостійно.
Працівники Служби порятунку були приємно вражені такими несподіваними відвідинами дітей, які прийшли зі щирими побажаннями Божого заступництва у нелегкій та ризикованій роботі, а ще терпіння, миру, добра та достатку.
Рятувальники на чолі з начальником Знам’янського міськрайвідділу Владиславом Ларіоновим радо зустріли щедрувальників та віддячили їм, за традицією, солодощами. На згадку про гостини у пожежно-рятувальному підрозділі дітям подарували плакат «Герой-рятувальник завжди поруч», а також запросили до нових зустрічей і спілкування.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)