На Кіровоградщині діти подарували рятувальникам малюнки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57468_1.jpg)
Українські діти змалечку знають про Чорнобильську катастрофу, що спіткала людство 36 років тому.
Вони розуміють велич подвигу пожежних, що першими вступили у двобій із некерованим атомом. Знають наші діти і про те, що вогнеборці Служби порятунку України зараз долають наслідки ворожих обстрілів, розміновують території, гасять пожежі. Сьогодні, у День Чорнобильської катастрофи, вихованці та керівники образотворчих гуртків Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості принесли до місцевої пожежно-рятувальної частин малюнки для рятувальників на тему ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У свою чергу, рятувальники віддячили малечі смаколиками.
Дякуємо нашим дітям, які ростуть розумними, свідомими та сильними!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)