На Кіровоградщині чоловіка з колодязя дістали рятувальники
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51285_1.jpg)
12 квітня о 19:36 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, поблизу с. Василівка Добровеличківського району з криниці не може вибратись громадянин.
Рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківка, які прибули на місце виклику, за допомогою мотузки витягнули чоловіка 1993 р.н. з колодязя. Медичної допомоги громадянин не потребував.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)