На Кіровоградщині чоловік «реалізував» ручний протитанковий гранатомет
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38054_1.jpg)
У ході оперативної закупівлі громадянин «реалізував» ручний протитанковий гранатомет, за який запросив грошові кошти у сумі 6 тисяч гривень. «Продати» гранату і півсотні набоїв, попри наміри, не встиг. Вибухівку та боєприпаси у нього під час санкціонованих обшуків вилучили правоохоронці.
«Інформація про те, що непрацюючий мешканець Петрівського району підшукує «клієнтів», які б погодилися купити у нього зброю, вибухові пристрої та набої, надійшла до поліції наприкінці травня. У ході перевірки факт знайшов своє підтвердження. Громадянин, дотримуючись усіх можливих заходів перестороги, пропонував придбати у нього заборонені предмети за чималі гроші.
Домовившись про ціну «питання», підозрюваний вів покупця до лісосмуги, де і демонстрував «товар». Під час розрахунку грошові кошти до рук не брав. Страхуючи себе, просив покласти їх на картковий рахунок або ж до своєї сумки.
Після документування даного факту поліцейські не втрачали зловмисника з поля зору ні на мить. Так, у ході санкціонованих обшуків працівниками управління карного розшуку, слідчого управління та спецпризначенцями «КОРДу» під сидінням легкового автомобіля, який належить підозрюваному, було виявлено та вилучено предмет, схожий на гранату РГД-5 та запал до неї, а також півсотні набоїв, калібру 5,45 і 7,62 мм», - розповів т.в.о. начальника кримінальної поліції ГУНП в Кіровоградській області Володимир Хвостов.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження з ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Громадянину повідомлено про підозру. За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)