На Кіровоградщині чоловік ходив з гранатою в кишені
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33785_1.jpg)
38-річний раніше судимий житель одного з населених пунктів зберігав боєприпас у кишені одягу. За такі дії йому загрожує криімнальна відповідальність.
«У ході проведення відпрацювання території району поліцейські зупинили перехожого, який поводився підозріло. Під час особистого огляду у кишені громадянина працівники поліції вияивли та вилучили предмет, схожий на гранату РГД-5. За словами чоловіка, боєприпас він знайшов.
Вилучене нпаравлено на проведення експертизи», - розповів т.в.о. начальника Кіровоградського районного відідлення поліції Віталій Ноженко.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкцією статті пеердбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)