На Кіровоградщині бійці ДСНС надали допомогу двум водіям автомобілів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42584_1.jpg)
Впродовж доби, що минула, рятувальниками надано допомогу по буксируванню на ускладнених ділянках доріг 2-х вантажних автомобілів.
31 березня о 11:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Першотравневій у смт Онуфріївка вантажний автомобіль застряг у багнюці та не може вибратись самостійно.
Рятувальники 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини спільно з працівниками філії «Світловодський райавтодор» надали допомогу по буксируванню автівки з ускладненої ділянки дороги на безпечну, де вона продовжила рух самостійно.
О 17:20 на вул. Волкова, що в обласному центрі водій вантажівки потрапив на складний відрізок дороги. Допомогу надали рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)