На Кіровоградщині бійці ДСНС 5 разів залучались по прибиранню повалених дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44697_1.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 5 разів залучались для надання допомоги по розпилюванню та прибиранню повалених дерев, які перешкоджали нормальній життєдіяльності населення.
Чотири рази залучались бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький ( на вул. Юрія Краснокутського, Волкова, 8-го Березня та Миру в обласному центрі).
Також аналогічну допомогу надали рятувальники 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове (с. Зелене).
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)